Stabilna praca na produkcji

Gi Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Praca produkcyjna przy produkcji opakowań plastikowych
  • Obsługa linii produkcyjnej

Wymagania:

  • Jest dyspozycyjny od poniedziałku do niedzieli
  • Gotowy do pracy zmianowej, 12 godzin (zmiana poranna 6:00-18:00 / zmiana nocna 18:00-6:00)
  • Mile widziane osoby 50+

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
  • Bogaty pakiet benefitów (Pakiet medyczny, ubezpieczenia grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych; dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, wyprawka szkolna, paczki świąteczne, wczasy pod gruszą itp.)
  • Atrakcyjną stawkę - 16 zł/h brutto
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.