Stabilna praca na produkcji, wysokie stawki

Randstad Polska Sp. z o.o.

Przysucha, łódzkie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Nowe miejsca pracy dla pracowników produkcji w Belsku Dużym.

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy osób na stanowisko:?

Nr ref.: 40454
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Przysucha

Zakres obowiązków:
  • praca przy maszynach produkcyjnych
  • ustawianie produktu gotowanego na paletach
  • obsługa maszyny pakująco-foliującej
  • czynny udział w procesie produkcji
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów

Oczekiwania:
  • aktualna książeczka do cełów sanitarno – epidemiologicznych
  • chęci do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • umiejętność pracy w zespole

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe (14,20 - 15,00 pln brutto/h)
  • terminowość wypłat - do 10 dnia każdego miesiąca
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (składki, ZUS, urlopy, chorobowe, pełne świadczenia)
  • praca w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w Belsku Dużym k. Grójca z możliwością zorganizowania transportu z Rawy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)