Stabilna praca na produkcji (Łódź)- Hutchinson

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
- podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
- kontrola jakości wyrobu
- pakowanie wyrobu gotowego

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4-brygadowym
- zdolności manualne

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- drzwi otwarte - możliwość zapoznania się z firmą przed podjęciem zatrudnienia
- możliwość stałego zatrudnienia
- premia 500 zł za polecenie nowego pracownika
- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premie + dodatki,
- bezpłatny transport na terenie Łodzi oraz z Łasku, Pabianic, Bełchatowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Brzezin, Koluszek
- możliwość korzystania z benefitów w ramach programu Manpower Premium (karta multisport, prywatna opieka medyczna, system rabatowy)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials