Śrutownik/ praca od zaraz!! - Bielany Wrocławskie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Jeśli posiadasz:
  • doświadczenie w obsłudze komory śrutowniczej lub w piaskowaniu elementów metalowych
  • chęci do pracy oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

To jesteś idealnym kandydatem!

Co zyskasz w zamian?
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na dwie zmiany (6-14,14-22)
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia
  • możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie oraz podniesienia kwalifikacji
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku

Zadania na tym stanowisku to:
  • obsługa urządzenia do śrutowania pod ciśnieniem elementów stalowych
  • obsługa komory śrutowniczej, pomiary chropowatości

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.