SQL Server Developer with .NET

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Poszukujemy osoby na stanowisko: Sql Server Developer with .Net

Firma specjalizuje się w projektowaniu, rozwijaniu i utrzymywaniu rozwiązań w następujących obszarach:

Platforma Microsoft SQL Server, modelujemy, projektujemy i wdrażamy rozwiązania bazodanowe od podstaw i udoskonalamy istniejące systemy. Business Intelligence, a także zajmujemy się tworzeniem aplikacji internetowych.

Zakres obowiązków:

Projektowanie, rozwijanie i testowanie rozwiązań informatycznych w celu spełnienia wymagań biznesowych: bazy danych, procesy integracyjne, BI przedsiębiorstw , aplikacje internetowe.
Tworzenie dokumentacji użytkownika i dokumentacji technicznej
Wdrażanie i udoskonalanie obecnych systemów i procesów- dostrajanie wydajności i optymalizacja
Utrzymywanie i wspieranie rozwiązań jako wsparcie 3 lini w razie potrzeby
Aktywne uczestniczenie w opracowywaniu nowych projektów z wykorzystywaniem metodologii Agile (Crum oparty na TFS)

Niezbędne umiejętności:

Doświadczenie w T-SQL, .Net
Rozumienie SSIS i SSRS
Znajomość języka angielskiego w mowie i pismie
Znajomość ITIL, UML/ BPMN i OOP

Mile widziane:

Azure, SharePoint
Certyfikat Microsoft (MCITP, MCTS) lub chęć zrobienia w przyszłości

Oferujemy:

Elastyczne godziny pracy
Mozliwość pracy zdalnej po okresie próbnym
Szkolenia
Od 6000 do 14000 brutto w zależności od umiejętności

Etapy procesu rekrutacji:

Rozmowa techniczna (Skype)
Rozmowa z dyrektorem (Skype)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media