SQL/ MS Dynamics NAV Developer

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Marzysz o pracy w przyjaznej, rodzinnej atmosferze? Jednocześnie chcesz zdobywać doświadczenie w ciekawej branży?

Zapraszam Cię do aplikowania na samodzielne stanowisko MS Dynamics NAV Developer dla naszego klienta, którym jest dystrybutor filmowy współpracujący z największymi amerykańskimi wytwórniami filmowymi.

Jest to także oferta dla Developerów SQL, którzy chcieliby rozwijać się w zakresie MS Dynamics Navision.

Zakres obowiązków:

Utrzymanie i rozwój oprogramowania MS Dynamics NAV oraz PolkaSQL

W tym:

- diagnozowanie problemów oraz implementacja i wdrażanie poprawek

- monitorowanie i utrzymanie ciągłości działania aplikacji biznesowych

- wdrażanie nowych funkcjonalności systemu

- utrzymanie i rozwój mechanizmów integracji z zewnętrznymi systemami m.in. ze sklepami internetowymi.

- bieżące wsparcie użytkowników aplikacji

Co oferujemy:

- umowę o pracę lub kontrakt B2B;

- samodzielne stanowisko;

- stabilne zatrudnienie;

- pracę w bardzo profesjonalnym zespole;

- nowoczesne i przyjazne środowisko pracy;

- prywatna opieka medyczną;

- budynek, w którym mieści się biuro zapewnia stojaki na rowery, prysznice, fitness klub.

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku programisty MS Dynamics NAV lub programisty SQL

- dobra znajomość języków programowania: SQL i/lub C/AL

- znajomość relacyjnych baz danych

- zdolności analityczne i projektowe

- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

- komunikatywność

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:

- znajomość języków programowania PHP i VBA (lub innego)

- znajomość Magento

- znajomość systemu PolkaSQL

- doświadczenie w integracji systemów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media