SQL Database Administration Specialist

Workforce Logiq

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, globalnego lidera branży automatyczno-elektrycznej w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

lokalizacja: Kraków

Opis stanowiska:

  • Budowanie i utrzymywanie złożonych raportów SQL
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów wydajności w istniejących raportach, poprawianie i pisanie nowych zapytań SQL
  • Praca w środowisku developerskim Microsoft (Visual Studio, Team Foundation Server)
  • Przekładanie wniosków użytkowników na specyfikacje raportową
  • Dbanie o szczegółowość i dokładność danych
  • Rozwiązywanie zgłaszanych przez użytkowników incydentów związanych z bazą danych MS SQL
  • Wsparcie użytkowników w trakcie audytów
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej
  • Tworzenie polityki i procesów związanych z kopiami zapasowymi oraz ocenianie ich przestrzegania
  • Wykonywanie audytu baz danych oraz proponowanie ulepszeń w wydajności

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub odpowiednie doświadczenie zawodowe
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zakresie administracji bazami danych MS SQL
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów w środowisku MS SQL
  • Doskonała, praktyczna wiedza dotycząca architektury aplikacji i infrastruktury IT
  • Umiejętności z zakresu T-SQL, SSRS, procedur przechowywania, SQL Server 2008+
  • Znajomość założeń IT Service Management (ITIL)
  • Płynna znajomość języka angielskiego (minimum B2)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inną formę współpracy np. B2B)
  • Inspirującą pracę w międzynarodowym środowisku w firmie zorientowanej na pracownika
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju ścieżki kariery i dostęp do ciekawych szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie i umiejętności
  • Dodatkowe benefity (ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie)

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych