SQE- Supplier Quality Engineer

Moltton

Sosnowiec, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesu reklamacji
  • Nadzorowanie wdrożenia CSL-ów oraz monitorowanie wyników przed walidacją właściwych działań korekcyjnych.
  • Wizyty w zakładzie dostawcy w celu weryfikacji skuteczności działań korygujących oraz wykonywanie przeglądów lub audytów procesu w przypadku, gdy zaistnieje taka konieczność.
  • Monitorowanie wyników oceny dostawcy i podejmowanie działań/eskalacji w przypadku odchyleń
  • Zarzadzanie zmianą w produkcji seryjnej u dostawców surowców/komponentów oraz aktywne wsparcie zarządzania zmianą wewnątrz organizacji,
  • Przekazywanie wewnętrznie PCN/PTN pochodzących od dostawców zewnętrznych
  • Przeprowadzanie audytów u dostawcy oraz Realizacja procesu oceny dostawców
  • Realizacja procedury zwolnienia komponentów/surowców w nabyciu zewnętrznym do produkcji seryjnej. (PPAP/PPA)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Uprawnienia audytora zewnętrznego: Audytor QMC-VDA 6.3, mile widziane VDA 2.0, Audytor wewn. IATF APQP, VDA MLA
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale jakości/zakupów/technologii
  • Doświadczenie w technikach rozwiązywania problemów (Fishbone, 5 Why, 8d, PDCA)
  • Znajomość wymogów PPAP, APQP, SPC, MSA, FMEA, IMDS
  • Znajomość specyficznych wymagań klienta (CSR)
  • Znajomości wymagań i stosowania w praktyce IATF16949
  • Umiejętność czytania i dobra znajomość rysunków technicznych
  • MS Office: Word, Excel, Power Point, SAP ( lub inne systemy klasy ERP)
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego/ niemieckiego
  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy