OTTO Work Force

Sprzedaż Telefoniczna

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa/Włochy

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. dla swojego Klienta z branży Call Center poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Włochy
Nr ref. IP/MD/04/2016

Zadania:
• Obsługa telefonów wychodzących
• Sprzedaż pakietów medycznych z bazy danych
• Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach:10-18

Oferujemy:

• Umowę zlecenie
• Wysoką premię za efektywność
• Szkolenia wprowadzające i profesjonalne wsparcie zespołu
• Pracę w zespole profesjonalistów, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Wymagania:

• Miły głos i dobra dykcja
• Zaangażowanie i chęć do pracy
• Otwartość i komunikatywność

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.