Sprzedaż telefoniczna! Umowa o pracę, 15 brutto + wysokie premie ! Stała praca, ciepłe bazy!

Studio Moderna Polska Sp. z o.o.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Studio Moderna istnieje na rynku polskim od 1997 roku, prowadząc z wielkim sukcesem sprzedaż wysyłkową w telewizji i w Internecie.

Posiadamy własne Call Center, do którego prowadzimy obecnie rekrutację do zespołu Konsultantów ds. Sprzedaży.

Obowiązki:

  • Telefoniczna sprzedaż gadżetów i drobnych akcesoriów domowych
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami firmy (ciepła baza)

NASI KONSULTANCI NIE ZAJMUJĄ SIĘ POZYSKIWANIEM NOWYCH KLIENTÓW

Wymagania:

  • Chcesz mieć wpływ na swoje wynagrodzenie
  • Chcesz mieć stały, pewny dochód dzięki wynagrodzeniu godzinowym i premii
  •  Poszukujesz pracy na dłużej na uczciwych stabilnych warunkach zatrudnienia
  • Potrafisz obsługiwać komputer (tylko zakres podstawowy)
  • Jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

Oferujemy:

  • Po 3-miesięcznym okresie próbnym umowę o pracę
  • Wynagrodzenie oparte o podstawę 15 brutto/h i atrakcyjne premie zależne od wartości sprzedaży
  • Szkolenia i wsparcie merytoryczne
  • karta Medicover oraz Multisport
  • Samodzielne, własne, indywidualne stanowisko
  • Prestiżowe miejsce pracy w atrakcyjnej lokalizacji (ul. Cybernetyki 9 - budynek IRIS)
  • Realną możliwość rozwoju i awansu dla najlepszych

Prezentacja firmy

Studio Moderna Polska Sp. o.o. <br/>* Siedziba główna znajduje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi