Sprzedaż przez telefon/telemarketer

Prosto i Czysto.pl

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do istniejącego od kilku lat działu handlowego zajmującego się aktywną sprzedażą przez telefon handlowców stacjonarnych z doświadczeniem lub umiejętnościami handlowymi tak do pozyskiwania nowych klientów jak i bieżącej ich obsługi.

Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnych środków czystości oraz maszyn sprzątających i obsługujemy firmy i instytucje.

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • telefoniczny kontakt z klientem,
  • korzystanie z gotowych ofert oraz przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla klientów z celem wykonania założonego planu sprzedaży.

Oferujemy samodzielne stanowisko pracy dla osób świadomych i skoncentrowanych na realizację celów.

Wynagrodzenie stałe plus premia za uzyskane rezultaty.

Zapraszamy do składania CV i przedstawienia swojej kandydatury.

Prezentacja firmy

Firma Prostoiczysto.pl to firma handlowo-usługowa zajmująca się dystrybu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing