SPRZEDAWCY / KOORDYNATOR punktu handlowego

Alternatywnie.com Sp. z o.o.

30-302 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obwarzanek. com

to nowa marka, młody zespół zorientowany na łamanie dotychczasowych stereotypów panujących na rynku pamiątek w Krakowie, zamierzający promować lokalno-społeczne wzornictwo atrakcyjne dla turystów jak i mieszkańców.

Poszukujemy do swojego zespołu SPRZEDAWCY / KOORDYNATORA punktu handlowego

Miejsce pracy: Kraków

OPIS STANOWISKA/ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • promowanie idei Obwarzanek. com

  • sprzedaż produktów z kolekcji Obwarzanek. com,

  • dbałość o estetykę oraz powierzone mienie,

  • dbanie o zatowarowanie i ekspozycję produktów na stoisku.

Wymagania

OCZEKUJEMY:

  • zdolności sprzedażowych,

  • zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych,

  • doświadczenia w sprzedaży - mile widziane,

  • umiejętności obsługi sprzętu typu tablet/drukarka fiskalna,

  • samodzielności, przedsiębiorczości, dyspozycyjności,

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego - znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem,

  • wykształcenia minimum średniego - mile widziani studenci,

  • znajomości technik sprzedaży i umiejętności zastosowania w praktyce - mile widziane.

OFERUJEMY:

  • uczestnictwo w nowym, rozwojowym, przełomowym projekcie,

  • pracę w młodym, kreatywnym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie.

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą prosimy o przesłanie informacji o sobie ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Prezentacja firmy

"Jedynym sposobem pokonania konkurencji jest zaprzestanie prób je... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1PLN - 8PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie