SPRZEDAWCÓW NA STACJĘ PALIW LOTOS

F.H.U. Agnieszka Celka

Witowice / Oleśnica Mała, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

STACJA PALIW LOTOS WITOWICE/OLEŚNICA MAŁA ZATRUDNI SPRZEDAWCÓW. STACJE USYTUOWANE SĄ PRZY AUTOSTRADZIE A4

WYMAGANIA:
- wykształcenie minimum zawodowe
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- umiejętności dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad
- kultura osobista
- pozytywne nastawienie do ludzi

PODSTAWOWE ZADANIA:
- obsługa klienta zgodnie ze standardami
- obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
- dbałość o powierzone mienie
- aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych

Zatrudnię i przyuczę osoby w każdym wieku.

Wymagania

Zapraszam również osoby 45+ chętnie przyuczę

Prezentacja firmy

Prowadzę dwie stacje Lotos przy autostradzie A4

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 750PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie uzależnione od aktywnej sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie