SPRZEDAWCĘ SPRZĘTU AGD Z DOŚWIADCZENIEM

Divani

05-870 Błonie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma DIVANI poszukuje osoby na stanowisko SPRZEDAWCA SPRZĘTU AGD.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- wystawianie aukcji allegro ze sprzętem,
- robienie wycen, prowadzenie transakcji,
- zamawianiu sprzętu oraz odbiory dostaw,
- wysyłce sprzętu,
- prowadzeniu biura

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży sprzętu AGD,
- umiejętność wystawiania aukcji poprzez menadżer sprzedaży allegro,
- znajomość programu Comarch Optima,
- dobra organizacja czasu pracy,
- komunikatywność,
- mile widziana znajomość języka angielskiego,

Prosimy o zgłaszanie się wyłącznie osób, którym odpowiada praca w lokalizacji Bramki k. Błonia. Powiat: Warszawa - Zachodnia

Prezentacja firmy

Na rynku jesteśmy od ponad 20 lat. <br/>Stawiamy na ciągły rozwój... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie