Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu oraz Częstochowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta z branży RTV i AGD z terenu Żyrardów i Milanówek poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA

OPIS STANOWISKA:

  • realizacja planów sprzedażowych
  • dbanie o dobro i wizerunek firmy
  • realizacja powierzonych zadań, obsługa klientów
  • odpowiedzialność ze politykę handlową i cenową spółki oraz jakość obsługi klienta
  • zdobywanie nowych kwalifikacji i wiedzy

Wymagania

WYMAGANIA:

  • min. roczne doświadczenie w obszarze sprzedaży
  • wykształcenie min. średnie
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • odpowiedzialność i nastawienie na wysoką jakość wykonywanych zadań
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • wysoka motywacja i i nastawienie na realizowane cele
  • chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace bezpośrednio przez Klienta
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pakiet dodatkowych benefitów (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie