Opis stanowiska pracy

Jeżeli LUBISZ pracę z ludźmi, JESTEŚ osobą dynamiczną, CHCESZ wykorzystywać nabyte umiejętności w praktyce lub ZDOBYĆ nowe doświadczenie DOŁĄCZ do nas

OBECNIE DO NASZEGO MARKETU POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKO:

SPRZEDAWCA

Do obowiązków pracownika na ww. stanowisku będzie należało m.in.:

  • Zapewnienie sprawnej i zgodnej ze standardami obsługi klienta
  • Dbanie o podnoszenie własnych kwalifikacji
  • Przygotowywanie towaru i działu do sprzedaży

Oczekiwania:

  • Umiejętności obsługi klienta
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Samodzielności oraz odpowiedzialności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Nastawienia na realizację zadań
  • Sumienności i terminowości
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość przystąpienia wraz z rodziną do programu opieki zdrowotnej oraz ubezpieczenia grupowego
  • kartę Multisportu
  • osobom z potencjałem możliwości rozwoju i awansu
  • szkolenia rozwojowe z asortymentu

Osoby zainteresowane pracą w naszym markecie prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o poufności danych osobowych .

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Praktiker - jest jedną z największych w Europie firm handlowych z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting