Opis stanowiska pracy

Do nowo otwartego sklepu na Ołtaszynie sprzedającego żywność ekologiczną i regionalną poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Doradcy Klienta i Sprzedawcy.

Szukamy osób interesujących się tematyką żywności ekologicznej (również ekologicznych kosmetyków) i mających doświadczenie dot. obsługi systemów kasowych. Mile widziana książeczka Sanepidu.

NIE poszukujemy jedynie ekspedientek/ekspedientów - oczekujemy sprzedaży aktywnej, czyli osób potrafiących doradzić i nawiązać kontakt z klientem. "Nabicie" na kasę jest tylko zakończeniem transakcji.

Z naszej strony oferujemy umowę o pracę po trzymiesięcznym okresie próbnym, uczciwe wynagrodzenie i przyjazną atmosferę. NIE PRACUJEMY W NIEDZIELĘ.

Prezentacja firmy

Nowo otwarty sklep z żywnością ekologiczną i regionalną.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie