Opis stanowiska pracy

Regatta to popularna, brytyjska marka produkująca odzież outdoorową.
W swojej ofercie Regatta posiada produkty dla całej rodziny: kurtki, spodnie, bluzy, buty oraz akcesoria - plecaki, skarpety.

miejsce pracy: Wrocław, CH Factory Outlet, ul. Graniczna 2

Do naszego sklepu poszukujemy pracowników na stanowisko:

SPRZEDAWCA

Twoje zadania będą obejmowały:
- obsługę klienta, prezentowanie i doradzanie w wyborze produktów
- dbanie o wysoką jakość ekspozycji i dostępność produktów
- promocję produktów w sklepie
- obsługę kasy fiskalnej
- rozpatrywanie zwrotu towarów przez klientów
Oczekujemy, że:
- masz doświadczenie w sprzedaży produktów outdoorowych,
- jesteś pasjonatem sportu i chcesz się swoją pasją dzielić z innymi,
- jesteś dynamiczny/a i uprzejmy/a,
- masz pozytywne nastawienie do ludzi oraz umiejętność słuchania i rozmowy z klientem.

Oferujemy:
- możliwość rozwoju, nowe doświadczenie i wrażenia,
- sportową atmosferę pracy,
- szkolenia.

Prezentacja firmy

Regatta – firma produkująca odzież sportową i turystyczną, założo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Praca dla studenta