Sprzedawca

7 mil

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma 7 mil to polska energicznie rozwijająca się firma produkcyjno - handlowa w zakresie produkcji i sprzedaży obuwia wysokiej jakości.

Sprzedawca

Miejsce pracy: Warszawa

Szukamy Osób do profesjonalnej obsługi Klienta w butiku z obuwiem marki 7mil oferującej wysokiej klasy produkty.

OPIS STANOWISKA:

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Udzielanie porad w doborze produktów
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Dbanie o wygląd i wystrój sklepu

Wymagania

  • Zainteresowanie modą i bieżącymi trendami
  • Wysoka kultura osobista
  • Zdolności interpersonalne i swoboda w kontaktach społecznych
  • Zmysł estetyczny
  • Kreatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność

OFERUJEMY:

  • Udział w intensywnym rozwoju firmy na rynku polskim
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole

Wymagane dokumenty CV

Prezentacja firmy

Firma 7 mil to polska energicznie rozwijająca się firma produkcyjno - ha... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi