Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy sprzedawcę w sklepie TOY Planet w Galerii Renova.

Zatudnię panią chętną do pracy - od zaraz- w sklepie z akcesoriami dziecięcymi ,praca o charakterze sprzedawcy-doradcy.

Mile widziana osoba nie ucząca sie ,gotowa do pracy w pełnym wymiarze godzin/ zmianowo

Wymagania:

-dyspozycyjność ( praca po 8h/12h),również w weekendy

-dobry kontakt z klientem i dziećmi

-doświadczenie w handlu mile widziane

-przynajmniej podstawowa znajomość obsługi komputera

Obowiązki:

-profesjonalna obsługa klienta, zgodna ze standardami firmy

-dbanie o porządek i wizerunek sklepu

-przyjmowanie towaru

Oferujemy:

-pracę w młodym zespole

-szkolenia

-elastyczne godziny pracy

-umowa o pracę/zlecenie

opis dodatkowy:

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane ofery.

Prezentacja firmy

Prężnie działająca Spółka zajmująca się handlem i transportem.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie