Opis stanowiska pracy

Szukamy sprzedawcy do Galerii REDUTA w Warszawie.

Praca na stoisku handlowym.

Shega zajmuje się sprzedażą ozdób do włosów i biżuterią.

Szukamy osób na pół etatu studiujących/uczących się dziennie lub zaocznie.

Stawka godzinowa 9,00 zł na rękę + premie co łącznie daje około 1000zł na rękę/m-c

Wymóg konieczny - status studenta lub osoby uczącej się.

Szukamy osób ambitnych, chcących podnosić swoje kwalifikacje, które nie boją się podejmować nowych wyzwań.

Kandydaci muszą być uśmiechnięci, pogodni, trochę zwariowani.

Mile widziane doświadczenie na stanowisku doradcy/sprzedawcy.

Oferujemy szkolenia sprzedażowo – produktowe, zniżki na nasze produkty oraz inne bonusy, a przede wszystkim satysfakcjonujące Cię wynagrodzenie.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij nam swoje CV ze zdjęciem i list motywacyjny.

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami osiągnij swój zawodowy sukces!

Prezentacja firmy

Shega powstała z myślą o kobietach i dziewczynkach. Jest w 100% p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
11PLN - 15PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie