Opis stanowiska pracy

Sklep Mama i Ja

Do Sklepu Mama i ja w Toruniu poszukujemy pełnych pozytywnej energii i kontaktowych osób na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Wymagania

  • entuzjazm
  • zaangażowanie
  • pozytywne nastawienie
  • łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

  • szkolenia
  • preferencyjne warunki wynagradzania
  • miłą atmosferę pracy
  • umowę o pracę

Prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem klikając w przycisk APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).

Prezentacja firmy

Sklep Mama i ja

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Praca fizyczna