Greenpoint S.A.
Greenpoint to polska marka odzieżowa dla kobiet istniejąca na rynku od 1992 roku. Obecnie w Polsce działa ponad 135 salonów marki, a także sklep internetowy greenpoint.pl.
Obecnie szukamy osób na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: Tarnów

Sklep Greenpoint

OBOWIĄZKI:

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Dbałość o estetyczny wygląd asortymentu oraz poczucie estetyczne
  • Wykonywanie czynności związanych z organizacją pracy sklepu

WYMAGAMY:

  • Doświadczenia w obsłudze Klienta
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów z Klientem
  • Budowania długotrwałej relacji z Klientem
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Obsługi komputera

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • Stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych
  • Stałe wynagrodzenie
  • Motywacyjny system premiowy
  • Liczne dodatki i rabaty dla pracowników
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Rozwój zawodowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.