Opis stanowiska pracy

Firma WIN-CIN, działająca w zakresie sprzedaży szerokiej gamy produktów alkoholowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Sprzedawca

Sprzedawca będzie odpowiedzialny za profesjonalną obsługę klienta, sprzedaż towarów w określonej grupie asortymentowej.

Miejsce pracy - sklep w Rybniku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Wymagania

- osoba zamieszkała w Rybniku i okolic,
- mile widziane doświadczenie w handlu,
- posiadanie książeczki zdrowia sanepidu,
- znajomość zagadnień związanych z obiegiem dokumentacji sprzedażowej, z obsługą logistyczną sprzedaży, procesami magazynowania,
- komunikatywność.

Prezentacja firmy

firma zajmująca się handlem, prowadzeniem sklepów i hurtowni

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie