Drogerie Natura
Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych. Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 270 sklepów.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: Oświęcim

Opis stanowiska:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami Spółki
  • doradztwo w zakresie doboru kosmetyków
  • obsługa kasy fiskalnej
  • dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów
  • raportowanie oraz wykonywanie czynności administracyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • zorientowanie na potrzeby klienta
  • komunikatywność, entuzjazm i zaangażowanie
  • umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • elastyczny grafik pracy
  • szkolenia wprowadzające
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • rabaty pracownicze na zakupy w drogeriach natura
Nieważne ile masz lat. Liczą się Twoje chęci do pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.