Opis stanowiska pracy

MARILYN Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje osoby na stanowisko :

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
  • Dbanie o poprawność ekspozycji towarów
  • Udział w przygotowaniu oraz realizacji konkursów i akcji promocyjnych
  • Dbanie o przyjazną atmosferę pracy
  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych i dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane osoby, które zakończyły naukę)
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży i w obsłudze klienta
  • Obsługa komputera na poziomie dobrym
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz dobrej organizacji pracy
  • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Umowę na pełen etat
  • Stabilne warunki zatrudnienia (po okresie próbnym umowa o pracę)
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Miłą atmosferę pracy
  • Szkolenia z zakresu obsługi klienta
  • Rozbudowany system motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji przez MARILYN Sp. z o.o. Sp. k. z Łodzi (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)”.

Prezentacja firmy

Producent wyrobów pończoszniczych w wiodącym udziałem na rynku kr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Inne, Praca Sprzedaż - Account Management