Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży produktów firmy Dragonus (gry planszowe, karciane, łamigłówki) na stoisku w galerii handlowej
- dbałość o wygląd stanowiska pracy
- uzupełnianie towaru
- pomoc przy organizacji akcji promocyjnych

Oferujemy:
- dobre warunki pracy w miłej atmosferze
- niezbędne narzędzia pracy
- elastyczne godziny pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia produktowe

Wymagania

- minimum dobra znajomość branży gier planszowych
- dyspozycyjność (praca na zmiany i w weekendy)
- nienaganna prezencja oraz wysokie zdolności interpersonalne
- znajomość języka angielskiego
- umiejętność obsługi komputera
- odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Gry planszowe, karciane, łamigłówki, akcesoria, jojo. Wypożyczalnia gier... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Umowa zlecenie na okres próbny (miesiąc), później umowa zlecenie
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
6PLN - 9PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie