Opis stanowiska pracy

PUCCINI Sp. z o.o., lider w branży bagażu podróżnego i galanterii skórzanej poszukuje do salonu w Galerii Krakowskiej kandydatów na stanowisko:

Sprzedawcy

Niezbędne kwalifikacje kandydatów:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku sprzedawcy (min. rok),
  • wysoki poziomu zdolności interpersonalnych,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość obsługi komputera,
  • orientacja na klienta,
  • profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • motywujący system wynagradzania,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym i ambitnym zespole,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać drogą elektroniczną w terminie do 30 października 2015 r.

Prezentacja firmy

PUCCINI jest firmą o wieloletniej tradycji. Produkujemy najwyższe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta