Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Sprzedawca

Miejsce pracy: Kraków

Zadania

  • praca w sklepie obuwniczym w Galerii Handlowej Bonarka,
  • profesjonalna obsługa Klienta w oparciu o firmowe standardy,
  • monitorowanie oraz realizacja wskaźników sprzedażowych.

Wymagania niezbędne:

  • podstawowa znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (również w weekendy),
  • otwartość do doskonalenia się.

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym,
  • umiejętność współpracy z innymi,
  • umiejętność obsługi Klientów często wymagających,
  • pozytywne nastawienie do pracy,
  • umiejętność organizacji swojej pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • miłą atmosferę pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji także osoby z orzeczoną niepełnosprawnością

(firma prowadzi program aktywizacji zawodowej Tak Pełnosprawni).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: