ORSAY
Jesteśmy międzynarodową firmą odzieżową, która od 40 lat prężnie działa na rynku europejskim. Posiadamy ponad 640 sklepów w 27 krajach, w tym 160 w Polsce. Naszą pasją jest kobieca moda, a inspiracją nasza Klientka, dlatego każdego dnia staramy się spełniać jej marzenia o byciu wyjątkową. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Kielce, Skarżysko-Kamienna

ZADANIA

  • Budowanie i umacnianie relacji z klientem poprzez optymalny serwis
  • Doradztwo w zakresie kreowania indywidualnego stylu klientki
  • Identyfikacja z marką ORSAY i jej promowanie

WYMAGANIA

  • Wykształcenie handlowe lub ekonomiczne
  • Wiedza z zakresu towaroznawstwa i doświadczenie w prezentacji towaru
  • Zainteresowanie modą i aktualnymi trendami

ORSAY OFERUJE

  • Więcej niż tylko samo miejsce pracy
  • Wiele możliwości indywidualnego rozwoju
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o aplikowanie przez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Ordipol Sp. z o.o. | ul. Logistyczna 1 | 55 - 040 Bielany Wrocławskie | orsay.com