ARTE sp. z o.o.

Kim jesteśmy?

Arte Sp. z o.o.jest właścicielem sieci wielkopowierzchniowych, specjalistycznych salonów z wykładzinami i dywanami, funkcjonujących pod marką Arte, zlokalizowanych w większych miastach Polski. Firma prowadzi również jeden z wiodących w swojej branży sklep internetowy www.arte.pl

W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Sprzedawca

Od: ARTE sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Firma ARTE sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży oraz w wykonawstwie podłóg. Jest właścicielem sieci salonów sprzedaży na terenie południowej i środkowej Polski, za pośrednictwem których trafia ze swoją ofertą zarówno do klientów detalicznych jak i dużych inwestorów. Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą handlową, posiadającą największy w Polsce wybór wykładzin podłogowych i dywanów.

Podstawowe obowiązki sprzedawcy

  • udzielanie klientom rzetelnej i fachowej informacji na temat oferowanych towarów,
  • fachowe doradztwo techniczne,
  • obsługa komputerowego programu sprzedażowego,
  • docinanie i pakowanie kupowanych towarów oraz pomoc w ich załadunku,
  • przyjmowanie dostaw oraz pomoc w ich rozładunku,
  • dbałość o odpowiedni poziom swojej wiedzy poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Cechy, które szczególnie cenimy

  • uczciwość,
  • odpowiedzialność,
  • pozytywne nastawienie,
  • silna motywacja do pracy i rozwoju,
  • wysoka kultura osobista,
  • dbałość o jakość pracy,
  • operatywność, samodzielność, inicjatywa w działaniu,
  • swoboda komunikacji, także w rozmowach handlowych,
  • doświadczenie w branży pokryć podłogowych (mile widziane).

Oferujemy:

  • stabilną pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie i dodatki uzależnione od obrotu,
  • możliwości rozwoju,
  • miłą atmosferę i estetyczne miejsce pracy,
  • praca w tygodniu od 10:00-20:00, w niedzielę od 11:00-18:00