Opis stanowiska pracy

Centrum handlowe „DZIECIĘCY EKSPERT” poszukuje kandydatek/ów na stanowisko:

Sprzedawca

Opis stanowiska:

  • sprzedaż i montaż fotelików samochodowych
  • pomoc klientom w wyborze i doborze towaru
  • profesjonalna obsługa klienta
  • przygotowanie towarów do sprzedaży
  • dbanie o właściwą ekspozycję towarów
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży dziecięcej

Wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
  • wysoka kultura osobista
  • obsługa kasy fiskalnej

Oferujemy:

  • umowę na zastępstwo z możliwością późniejszego zatrudnienia na pełny etat na czas określony
  • pracę w miłym zespole

Prezentacja firmy

Dorel Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Dorel Ind... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie