Opis stanowiska pracy

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za:

  • Obsługę Klienta na sali sprzedaży oraz w kasie,
  • Rozliczenie powierzonej gotówki,
  • Wykładanie towarów,
  • Porządek i czystość w sali sprzedażowej i na zapleczu.

Zapraszamy do naszego zespołu osoby:

  • Pracowite, z chęcią do działania,
  • Energiczne i samodzielne,
  • Lubiące kontakt z ludźmi,
  • Chcące zacząć swoją karierę w profesjonalnym środowisku, umożliwiającym dynamiczny rozwój kariery,
  • Posiadające książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • Stabilne wynagrodzenie + premię,
  • Pracę na pełen etat,
  • Możliwość zatrudnienia także w niepełnym wymiarze godzin,
  • Pakiet socjalny (np. bony, paczki dla dzieci, imprezy firmowe),
  • Możliwości awansu wspartego systemem profesjonalnych szkoleń.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do przesłania swojego CV poprzez Przycisk APLIKUJ

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97, Dz.U. nr 133, poz. 883”

Prezentacja firmy

Wywodząca się z Danii sieć handlowa, która w ciągu 21 lat swojej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie