Randstad polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej

Dla naszego klienta, firmy z branży spożywczej w miejscowości Góra, poszukujemy osoby na stanowisko:

sprzedawca

Nr ref.: 21511
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Góra

Zakres obowiązków:
  • obsługa klientów w sklepie i przy kasie
  • wykładanie oraz uzupełnianie towaru
  • dbanie o ekspozycję towarów
  • sprawdzanie terminów przydatności do spożycia produktów spożywczych

Oczekiwania:
  • motywacja do pracy w sklepie
  • aktualna książeczka sanepidu
  • doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w miejscowości Góra

Zapraszamy do aplikowania również osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy na stałe
  • zmianowy system czasu pracy
  • możliwość przyuczenia do obsługi kasy fiskalnej
  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)