Opis stanowiska pracy

Dobry sprzedawca to taki, który potrafi sprzedać. Umiejętność sprzedaży, podejścia do klienta, przebojowość, komunikatywność to cechy które charakteryzują takie osoby. Jeśli jesteś jedną z nich nie zwlekaj i wyślij do nas swoje CV.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Żywiec

Zadania:

  • sprzedaż produktów firmy,
  • obsługa Klientów indywidualnych (badanie potrzeb, doradztwo),
  • prowadzenie aktywnych działań reklamowych na wyznaczonym terenie,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • weryfikacja, bieżąca kontrola poprawności sprzedanych produktów,
  • przygotowywanie raportów.

Wymagania:
  • minimum średnie wykształcenie kierunkowe,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • determinacja i skuteczność w działaniu,
  • wysoka kultura osobista,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Firma oferuje:
  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość awansu,
  • szkolenia zagraniczne dla najlepszych.

Prezentacja firmy

BRANŻA GASTRONOMICZNA, PROWADZENIE WŁASNEJ PIZZERII. SZUKAMY PRA... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing