Sprzedawca

Gomez

60-693, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Gomez Fashion Store, nowoczesne salony z klimatem wyróżniające się indywidualnym podejściem do Klienta, ceniącego swój czas,
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Sprzedawca/Stylista klienta
Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie
Numer referencyjny: SP/P/09/2014 (Poznań)

Do Twojego zakresu obowiązków należeć będzie:
aktywna sprzedaż najnowszych kolekcji odzieżowych w salonie
wystawianie produktów w sklepie internetowym
profesjonalna obsługa klienta
dbanie o ekspozycję towaru
obsługa kasy

Zależy Ci na:
pracy w firmie o stabilnej i silnej pozycji na rynku
możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji
ciekawej pracy pełnej wyzwań
motywacyjnym systemie wynagrodzeń.

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Wymagania

Jeśli należysz do osób:
zainteresowanych aktualnymi trendami w modzie, w szczególności modzie premium
potrafiących w profesjonalny sposób zadbać o obsługę klienta premium
energicznych z pozytywną podstawą wypełniających z zaangażowaniem powierzone obowiązki
elastycznych, potrafiących i umiejących pracować w zespole

Mile widziane, jeśli:
znasz zasad ekspozycji towarów, szczególnie odzieży
posługujesz się j. angielskim co najmniej w stopniu komunikatywnym

Prezentacja firmy

Gomez Fashion Store to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie