sprzedawca z uprawnieniami na wózki widłowe

Randstad Polska Sp. z o.o.

Janki, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy z branży wyposażenia wnętrz poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 21940
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Janki

Zakres obowiązków:
  • aktywna obsługa klienta
  • operowanie wózkiem widłowym wysokiego składowania
  • rozmieszczenie towarów na regałach magazynowych

Oczekiwania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych - warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • otwartość, komunikatywność, energiczność w działaniu
  • gotowość do podjęcia pracy na część etatu
  • dyspozycyjność min. 2 weekendy w miesiącu

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca na pół etatu z możliwością dopracowania godzin w zależności od zapotrzebowania
  • praca w systemie równoważnym
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • terminowe wynagrodzenie
  • praca na rzecz znanej marki z dobrą renomą

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)