Sprzedawca z językiem niemieckim

Swift

Zgorzelec, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy działającym od kilku lat sklepem sportowo–turystycznym na terenie Polski. Aktualnie poszukujemy osoby do nowo otwieranego oddziału na terenie Niemiec. Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta będzie należało opisywanie produktów w języku niemieckim, obsługa klienta telefoniczna oraz mailowa. Kontakt z dostawcami na terenie Niemiec.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobra znajomości zasad stylistytycznych i ortograficznych,
  • Umiejętności tworzenia i redagowania tekstów,
  • Znajomość działania serwisu eBay.de
  • Podstawowej znajomości zagadnień związanych z e-commerce,
  • Samodzielności i zaangażowania w pracy,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane:

  • Podstawowa wiedza z zakresu języka HTML,
  • Znajmość branży Sportowo-Turytycznej,
  • Znajomość podstaw marketingu internetowego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Pracę w młodym zespole.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi aplikantami. Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na interesujące nas oferty.

Prezentacja firmy

Firma Swift powstała w 2006 roku, zajmujemy się sprzedażą rzeczy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce