sprzedawca z j. niemieckim

GP People Sp. z o.o.

Dolna Saksonia, zagranica

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Dolna Saksonia

Nasz klient, firma z branży gastronomicznej, poszukuje aktualnie kandydata na stanowisko:
sprzedawca / pracownik obsługi Klienta z j. niemieckim
gp people posiada również wiele ofert dla doświadczonych i niemieckojęzycznych kelnerów

nr referencyjny: spr/04/14
miejsce pracy: Dolna Saksonia / Niemcy

wymagania niezbędne:
- dobra / komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- pozytywna energia i nastawienie
- chęci do pracy

opis stanowiska:
- sprzedaż artykułów spożywczych

oferujemy:
- stałą pracę u niemieckiego pracodawcy w okresie od kwietnia do końca listopada (dyspozycyjność od zaraz)
- wysokie wynagrodzenie 2000 EUR BRUTTO
- zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym i wyżywienie całodobowe w cenie 325 eur
- 48 h pracy tygodniowo
- świadczenia socjalne i urlop gwarantowane ustawowo