Sprzedawca Wyjątkowych Prezentów

CGB Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jakie zadania czekają na naszej Wyspie Przeżyć?

• Aktywna sprzedaż i informowanie klientów o ofercie,

• raportowanie wyników sprzedaży,

• aktywne uczestnictwo w działaniach marketingowych i promocyjnych,

• merchandising i odpowiedzialność za ekspozycję produktów.

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia,

• stałe wynagrodzenie oraz prowizje sprzedażowe,

• elastyczny system pracy (w zależności od potrzeb i preferencji - na pełen lub część etatu),

• przyjazną atmosferę pracy,

• ciekawe konkursy wewnętrzne z nagrodami,

• szkolenia wewnętrzne,

• realne możliwości rozwoju i doskonalenia kwalifikacji,

• możliwość testowania wybranych przeżyć,

• zniżki na nasze prezenty.

Wymagania

Jaki jest nasz wymarzony Sprzedawca?

• To osoba uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do życia i ludzi, z dużą energią do działania,

• posiada ciekawą pasję,

• jest kulturalny, swobodnie komunikuje się z innymi osobami,

• sumiennie wykonuje powierzone zadania,

• przejawia własną inicjatywę w działaniu,

• jest odpowiedzialny i zainteresowany długofalową współpracą.

Prezentacja firmy

Wyjątkowy Prezent jest pierwszą oraz największą w Polsce firmą oferującą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
13PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizje sprzedażowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie