Sprzedawca (Warzywa i Owoce) Dąbrowa Górnicza

Alex

41-300 Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię osobę do sprzedaży warzyw i owoców w Dąbrowie Górniczej.
Sprzedaż odbywa się w namiotach handlowych w godzinach od 07:00 ( lub 08:00 w zależności od punktu ) do godz.16:00 lub 17:00
Płaca uzależniona jest od zaangażowania i wyników sprzedaży
Podstawa to 1600 zł mc + do 400 zł mc premia

Zadania:
• zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów
• budowanie i umacnianie relacji z klientami,
• dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów,
• odpowiednie przygotowanie stoiska do pracy,
• utrzymanie porządku na stoisku.

Wymagania

Wymagania:
• wysoka motywacja do pracy,
• UCZCIWOŚĆ
• pozytywne nastawienie do klienta,
• dyspozycyjność,
• aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych.

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
znajomości asortymentu z wskazanego działu

Preferowane osoby niepalące. Oczekujemy na CV ze zdjęciem.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w przeprowadzkach, począwszy od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 600PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie