Sprzedawca - Warszawa, ul. Conrada 29B

Circle K Polska (Stacje Statoil)

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca nie musi być nudna i my o tym wiemy!

Może być intrygująca, twórcza i zabawna.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Wygrywamy, ponieważ działamy zespołowo. Jesteśmy zgraną drużyną świetnych Sprzedawców.

Działamy odważnie i z pasją, dlatego każde wyzwanie staje się dla nas zdobyczą codzienności.

Kogo szukamy?

Idealny kandydat do naszego zespołu to osoba, która kreatywnie poszukuje nowych możliwości sprzedaży, nie boi się zmian i odważnie wychodzi im na przeciw.

Szczery uśmiech oraz duże poczucie humoru będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy?

Dla idealnego kandydata przygotowaliśmy:

  • umowę o pracę
  • System premiowy od pierwszego dnia pracy
  • liczne konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • elastyczny grafik pracy, czyli możliwość pogodzenia pracy z nauką lub dodatkowymi obowiązkami
  • szkolenia, imprezy integracyjne
  • pracę w międzynarodowej organizacji
  • bogaty pakiet socjalny (bony, pożyczki, zapomogi)
  • możliwość udziału w projektach ogólnopolskich
  • możliwość rozwoju i awansów wewnętrznych

Jeśli uważasz, że jesteś brakującą częścią naszej drużyny - czekamy na Twoje CV.

Prezentacja firmy

https://www.youtube.com/watch?v=qpv6STHAwsw <br/> <br/>Circle K Pols... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie