Sprzedawca w sklepie zoologicznym (oferta dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością)

A-Trybut-Polski HR S.A.

31-156 Kraków, małopolskie

Polski HR A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: 31-156 Kraków

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Sprzedawca w sklepie zoologicznym

Miejsce pracy: Kraków / Modlniczka

Obowiązki:

- profesjonalna obsługa klientów,
- dbanie o właściwą ekspozycję towaru,
- obsługa kasy fiskalnej,
- raportowanie do przełożonego o wynikach sprzedaży.

Wymagania:

- posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności,
- doświadczenie w obsłudze klienta,
- wykształcenie co najmniej średnie,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- dyspozycyjność.

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową
- pracę w przyjaznej atmosferze,
- stałe wynagrodzenie + możliwe premie.

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysłania CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.