Sprzedawca w sklepie zaopatrzenia medycznego

Agroland

Oleśnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
1. sprzedaż produktów oferowanych przez firmę; materiałów medycznych, przedmiotów refundowanych
2. wystawianie dokumentacji handlowej
3. kompleksowa obsługa klienta, doradztwo medyczne
4. obsługa sklepu internetowego, przygotowywanie wysyłek,

Oferujemy:
1. wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne uzależnione od wyników sprzedaży
2. niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

1. Wykształcenie kierunkowe – technik ortopeda, fizjoterapeuta, technik farmacji, , lub wykształcenie średnie z ukończonym kursem (do 10.02.09r.) z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych

2. Doświadczenie zawodowe na stanowisku handlowym – minimum rok

3. Znajomość branży

4. Doskonała organizacja pracy

5. Komunikatywność, operatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność

6. Niezbędne zaangażowanie i chęć do pracy z ludźmi

Prezentacja firmy

REHABILITACJA.OLESNICA.PL jest młodą firmą działającą na terenie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 800PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
+prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia