Sprzedawca w sklepie z zabawkami

LeasingTeam Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: C.H. Atrium Molo w Szczecinie

Opis stanowiska:
• Pomoc klientom w wyborze produktów,
• Obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych,
• Miła obsługa klienta.

Wymagania:
• Dyspozycyjność - również w weekendy,
• Komunikatywność,
• Doświadczenie w obsłudze klienta,
• Doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej.

Nasza oferta:
• Umowa zlecenie,
• 12 zł brutto/h,
• Praca w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez portal.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami.”

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta