Sprzedawca w sklepie z zabawkami dla dzieci

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • obsługa klientów zgodnie ze standardami sprzedaży obowiązującymi w firmie,
  • obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych,
  • udzielanie niezbędnych informacji nt. produktów, promocji i aktualnych akcji sklepu,
  • przyjmowanie reklamacji,
  • dbanie o czystość i ekspozycję sprzętów/modeli w dziale.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • komunikatywność i śmiałość w kontaktach międzyludzkich,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobry kontakt z dziećmi,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, sklep czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9-21.

Oferujemy:

  • miłą i przyjazną atmosferę,
  • stawka 12 zł brutto/h + premia za wyniki sprzedażowe,
  • na początek umowa zlecenie na 3 miesiące,
  • możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,
  • sklep znajduje się w CH Auchan w Gdańsku.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
12PLN - 12PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizje
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta