Opis stanowiska pracy

Sprzedaż pieczywa, ciast, lodów, napojów gorących i zimnych. Sporządzanie deserów lodowych i kanapek. Wymagana będzie dobra znajomość produktów. Zamawianie zgodnie z zapotrzebowaniem produktów handlowych.
Praca dwuzmianowa , sklep czynny poniedziałek-sobota. W przyszłości nie wykluczona niedziela. Do obowiązków będzie należało utrzymanie czystości całego sklepu łącznie z toaletami ( pracownicza i dla klientów ).
Praca od kwietnia, po okresie próbnym na pełny etat.

Wymagania

Uczciwość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Umiejętność pracy w zespole. Pozytywny stosunek do ludzi i umiejętność nawiązywania z nimi kontaktu.
Umiejętność oferowania sprzedawanych produktów.
Wysoka kultura osobista. Aktualna książeczka zdrowia.
Tylko osoby niepalące.

Prezentacja firmy

Produkcja różnorodnego asortymentu pieczywa przy wykorzystaniu nowych te... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
okres próbny 3 miesiące
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 200PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie