Sprzedawca w sklepie z odzieżą używaną

Kamuflage

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Potrzebujemy sprzedawcy do sklepu z odzieżą używaną Szafiarka. Na tym stanowisku osoba odpowiedzialna będzie za:

- obsługę klienta

- dbanie o porządek i czystość na sklepie

- przyjmowanie dostaw na magazyn

- wywieszanie i układanie nowego towaru

Wymagania

- punktualność i pracowitość

- doświadczenie w pracy sprzedawcy

- umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy w sklepie z odzieżą używaną

- zainteresowania związane z modą damską, męską i dziecięcą

- znajomość blogów modowych, popularnych stron na fb

- umiejętność szycia na maszynie, przerabiania i szycia ręcznego ubrań

Prezentacja firmy

Sklep z odzieżą używaną Szafiarka mieści się w Warszawie przy ul.Górczew... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie