Sprzedawca w sklepie z odzieżą dziecięcą (z orzeczeniem o niepełnosprawności)

A-trybut-Polski HR S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
sprzedawcy w sklepie z odzieżą dziecięcą.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

- profesjonalną obsługę klientów,
- dbanie o właściwą ekspozycję towaru,
- obsługę kasy fiskalnej,
- raportowanie do przełożonego o wynikach sprzedaży.

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- pracę w przyjaznej atmosferze,
- stałe wynagrodzenie+ atrakcyjny system premiowy,
- możliwość awansu- jasno określona ścieżka rozwoju i kariery.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- posiadania aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności,
- wykształcenia co najmniej średniego,
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
- dyspozycyjności.

Proszę zamieścić informację o posiadanym stopniu niepełnosprawności w CV.

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie