Sprzedawca w sklepie z odzieżą dziecięcą 1/2 etatu (z orzeczeniem o niepełnosprawności)

A-trybut-Polski HR S.A.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut Polski HR S.A. to firma świadcząca usługi z zakresu Human Resources w obszarze zatrudniania osób niepełnosprawnych. A-Trybut Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Jesteśmy polską firmą świadczącą kompleksowe usługi doradcze w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych. Wyróżnia nas wiedza i doświadczenie w pracy doradczej dla dużych przedsiębiorstw oraz klikuletnia współpraca z osobami niepełnosprawnymi.

Dla naszego Klienta, ogólnopolskiej firmy, lidera w branży odzieżowej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Sprzedawca w sklepie z odzieżą dziecięcą (z orzeczeniem o niepełnosprawności)

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

− profesjonalną obsługę klientów,

− dbanie o właściwą ekspozycję towaru,

− obsługę kasy fiskalnej,

− raportowanie do przełożonego o wynikach sprzedaży.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

− posiadania aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności (proszę zaznaczyć posiadany stopień i symbol niepełnosprawności w treści maila lub CV),

− wykształcenia co najmniej średniego,

− łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

− dyspozycyjności.

Oferujemy:

− umowę o pracę,

− pracę w przyjaznej atmosferze,

− stałe wynagrodzenie+ atrakcyjny system premiowy,

− możliwość awansu- jasno określona ścieżka rozwoju i kariery.

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie